חוגגים מספרים

"נהנינו מחגיגה מיוחדת, בתזמון מושלם ועם תשומת לב של חיה לכל הפרטים הקטנים... סופשבוע משפחתי של פעם בחיים!" חיה הקשיבה לנו עם המון סבלנות והציעה לנו במקום מסיבה לצאת עם המשפחה המורחבת לסופשבוע מיוחד וחגיגי בירושלים. האירוע נמשך יומיים של כיף גדול, טיול מודרך בשישי בבוקר, שבו הילד לקח חלק פעיל בהדרכה, טקס מרגש ומיוחד בערב עם חיבור שמו למקורות וקבלת ברכות מהחוגגים, ובשבת בבוקר עלייה לתורה. נהנינו מחגיגה מיוחדת, בתזמון מושלם ועם תשומת לב של חיה לכל הפרטים הקטנים... סופשבוע משפחתי של פעם בחיים!

ליאת גואטה
"תודה לחיה שידעה להקשיב ולהפיק אירוע יפה ועדין, שנגע בכולנו" לצערנו חגיגת בר המצווה שלנו נחגגה שנה אחרי שאמו של אוריה נפטרה והמצב לא היה פשוט.. ברגישות ובעדינות ישבה איתנו חיה, יחד גיבשנו רעיון לבר מצווה באווירה קצת אחרת, משולבת בטיול משפחתי עם תחנות מיוחדות לאורך הדרך, תחנות שחגגו את החיים של הילד, עם כיבוד ושירים שריגשו מאד את כל המשתתפים. שיא האירוע היה במסעדה שבה התכנסנו כולנו לטקס משפחתי שבו הזכרנו את חסרונה של האם ובירכנו באהבה את אוריה. היו דמעות, גם של עצב.. אבל בעיקר דמעות של שמחה והתרגשות. תודה לחיה שידעה להקשיב ולהפיק אירוע יפה ועדין, שנגע בכולנו.
שלמה מור.
חיה, היה מקסים ומרגש נשאר לנו חוויה של עוד שנזכה לעוד הרבה אירועים. את אלופה ומקצועית.
הדר אלוני
אתמול היה כיף תענוג להיות כולם יחד בזכות בת מצווה זכינו לערב מדהים המופע היה מהמם, הטקס מרגש עד דמעות והארוחה סוף הדרך. הארגון עשר - שפו.
ג'קלין חגג
הייתה חוויה נהדרת, אווירה כייפית, נהנו מהכל, ממש מיוחד שונה ומעניין! כל הכבוד לחיה המפיקה !!!! מושקע, מאורגן ומושלם.
שלומי מוצרי
"סמכתי מאוד על עבודתה של חיה הן בפן האישי – אמינות, דייקנות, תקשורת בין אישית טובה והן בפן המקצועי – עבודה מול ספקים, אישורי בטיחות, תיאום, ניהול ועבודת צוות" חיה ניהלה את המחלקה לחברה ונוער בעיריית נתניה והייתה אחראית על אירועי הנוער והמרכזים הקהילתיים . מתוקף תפקידי כמנהלת מחלקת אירועים עבדתי עם חיה בסנכרון ובשיתוף פעולה מלא מעל עשר שנים . זכיתי להכיר בחורה נמרצת ואחראית שממלאת את המוטל עליה במקצועיות רבה. עבדנו בשיתוף פעולה מול לוח השנה בשלל אירועים כגון: מרתון רוק עירוני, יום הנערה, עדלאידע עירונית, טקס יום הזיכרון המרכזי ועוד. בנוסף בחודשי הקיץ חיה וצוותה ניהלו את אירועי הקיץ בעיר ובשכונות כגון - אירועי בריכה, אירועי מוזיקה, אירועי סטנד אפ, הופעות של אומנים והרבה פעילויות מגוונות לנוער. סמכתי מאוד על עבודתה של חיה הן בפן האישי – אמינות, דייקנות, תקשורת בין אישית טובה והן בפן המקצועי – עבודה מול ספקים, אישורי בטיחות, תיאום, ניהול ועבודת צוות. אני בטוחה שבכל עבודה שחיה תבצע היא תהיה מחויבת אליו כל כולה והארגון שיעסיקה ייצא נשכר.
ציפי ליפשיץ
מנהלת אגף טקסים ואירועים עמותת היכל התרבות נתניה
"כל פרויקט או משימה שלקחה על עצמה – עשתה מכל הלב במקצועיות רבה, בחן, בנועם הליכות ובמסירות, תוך הקפדה על ראיה מרחבית כוללת" הגברת חיה גוזלן ייצגה לאורך תקופה ארוכת שנים את נתניה ואת הפעילות הקהילתית חברתית הנעשת בה, בהתאגדות המרכזיים הקהילתיים בישראל. לאורך כל שנות פעילותה בהתאגדות כחברת ועד מנהל וחברת ועדת תכנים ותכניות, התגלתה חיה כאשת מקצוע מן המעלה הראשונה. חיה ניחנה בידע מקצועי אין סופי בתחום החינוך הבלתי פורמלי, בעבודת נוער, ניסיון רב בהדרכה ובהנחיה, יכולת ארגון, כישורי ניהול צוות צוות בצורה מיטבית. כל פרויקט או משימה שלקחה על עצמה – עשתה מכל הלב במקצועיות רבה, בחן, בנועם הליכות ובמסירות, תוך הקפדה על ראיה מרחבית כוללת. כמו כן יודעת חיה להוציא את העיקר מהטפל ולהתמקד בו. אין לי כל ספק כי תכונותיה המקצועית והאישיות מייצרות מנהלת נדירה באיכויותיה. בברכה,
אתי איסלר
מנכ"לית התאגדות המרכזים הקהילתיים בישראל
חיה גוזלן עבדה בעמותה לחינוך בלתי פורמאלי 22 שנה, במהלך שנות עבודתה בעמותה לחינוך בלתי פורמלי, זיהיתי כמנהל ישיר יכולות ארגון וניהול יוצאים מגדר הרגיל. במסגרת תפקידה כמנהלת המחלקה לחברה ונוער בנתניה, הפיקה אירועים גדולים בחריצות, מוטיבציה, נאמנות ויצירתיות רבה. הובילה תהליכים משמעותיים של עשייה, גידול וצמיחה בתחום הקהילה והנוער, פעלה באופן מקצועי מתוך אהבה אמיתית וכנה, חשבה וחלמה נוער וקהילה. חיה ניהלה מערכת פעילות ענפה שכללה מנהיגות נוער, ניהול שישה מרכזיים קהילתיים, תנועות נוער, התנדבות ואירועים לכ-20 א בני נוער בעיר, קייטנות, צהרונים ועוד. אין לי ספק שהכישרון ויכולת המנהיגות שלה ימשיכו ללוות אותה בהמשך דרכה המקצועית.
בברכה,
משה קייזלר
מנכ"ל העמותה לחינוך בלתי פורמלי (ע"ר)
תודה רבה על הכל...היה מקסים כולם דיברו כמה היה יפה ,
טעים ומתוכנן בקפידה.
מאיה שחורי
חיה יקרה שלנו!!! תודה על הפקת אירוע מושששלם. היה מצוין ומאוד מאוד נהנינו ומובן כל האורחים שלא מפסיקים להחמיא ולפרגן. את מקסימה אוהבים אותך .
מורן וערן רגב
חיה היקרה!!! היה אירוע מדהים , מעל לכל הציפיות !! תודה על הארגון, הרוגע בכל מצב והאכפתיות. תודה על התכנונים וההכנות לפני האירוע ותיאום הציפיות ערב לפני . בזכותך באמת היינו רגועים תודה על העזרה והרגישות
חגית ועמיר מזרחי
לחיה המקסימה!!!! רוצה להודות לך מכל הלב על הארגון בר מצווה של בני. זה היה חלום שלו בר מצווה בכותל ובלעדיך והצוות שלך החלום הזה לא היה מתגשם . אני ממש מודה לך על הארגון . הכל היה פשוט מושלם!!!
משפחת פיינברג
חיה יקרה, רציתי להודות לך על ארגון טיול גיבוש נהדר לעובדי השפ"ח- רעננה הטיול היה ביפו ואורגן בזמן קצר המחלקה נהנתה מהארגון ומתכנים מתאמים תודה מכל הלב
אורית ניר
מנהלת אדמינסטרטיבית
התחלנו עם תכנית ליומיים של כיף בתל אביב...תכנית נהדרת אבל אופס מרתון תל אביב. שוב בודקים וחושבים ומקבלים תכנית ארוחה, הרצאה, מלון, פאב ועוד ועוד. אז חיה יקרה, צוות קפלן בשטח רוצה להודות לך על ארגון מופלא של יומיים עם תכנית מקסימה, עם לוח הזמנים, חיבור בן התכנים, אווירת כיף למשרד. קבלנו תכנית מאורגנת עם צוותים אדיבים ונעימים כולם קבלו אותנו בחום, המלון והארוחה הטובה יצרו לנו יומיים של נופש עם זמנים לכל דבר, הכל מתואם ומאורגן. תודה על הסבלנות הרבה במהלך התכנון בזמן קצר עם הרבה התלבטויות ושאלות. היה מעולה. נפגש בנופש ובאירועים הבאים של החברה. בתודה רבה
קפלן בשטח ביטוח

נהנתם? שתפו גם אחרים 🙂