הגשמה משפחתית

אצלנו במשפחה לא שוכחים את בת המצווה של הבת שלי. רגע השיא התרחש בטקס החגיגי, בו היא קיבלה תשומת לב מכולם, מעין חניכה מהמשפחה. כולם מעידים שקרה משהו טוב לכל אחד מהמשתתפים באירוע הזה. הבת שלי יצאה מועצמת עם חוויה מרגשת לכל החיים. זה שווה המון!

הפעילות ב'הגשמה משפחתית' סובבת סביב ערכים, חינוך ומסורת יחד עם חגיגה, חדשנות ואטרקציה.
הנה מה שחשוב לי שתדעו על מה שקורה כאן:

גיבוש קונספט

אירוע עבור המשפחה או הארגון   עובר דרך הכרות , חשוב לי לשמוע מה הסגנון שלכם? מה חשוב לכם?
הקונספט שייבנה לאירוע יתמקד ביצירת חוויה ייחודית לכל המשפחה או הארגון , כך שהאירוע יביא אתכם לאחדות חדשה. יהיה נפלא שייווצר ביניכם מרחב לביטוי חדש, שתחוו התרגשות משותפת.

כח השבט

האירוע הוא מרחב להטביע את החותם המשפחתי או הארגוני . נעודד אתכם להיזכר בתפקידים המסורתיים של המשפחה בזמנים של חגיגה, לאפשר למשפחה לתמוך בחוגגים, להזמין את ברכת ראש השבט הסבא, האבא או מייסד הארגון, להקשיב לחכמה עתירת הניסיון. הזדמנות לשמוע תבונה מתוך השבט ולהתחבר לעבר ולחזון.

מה שיפה שאנחנו משלבים את הטכנולוגיה והחדשנות של היום. בהחלט יש מקום לצילומי סלפי ולתיוגים בפייסבוק.

חגיגה בתוך החיים

האירוע תופס אותנו בתוך שגרת החיים. אפשר להבין כאשר לא הכל "ורוד". יש התמודדויות, אתגרים, לפעמים קשיים, מטענים, ריבים או מחלות. זה חלק מהחיים. ועדיין רוצים לחגוג ולקיים שמחה משותפת. אשמח לשמוע מכם מה חשוב לכם ואציע דרכים נפלאות לחגוג בתוך החיים.

זיכרון בתוך האירוע

יש משפחות שנמנעות מאירועים אחרי שמישהו מבני המשפחה נפטר. זה מובן, כיוון שלא תמיד יודעים כיצד לגשת לזה, מבלי לפגוע באף אחד. זה נושא רגיש. יש דרך הרמונית לשמוח את חגיגות החיים וגם לתת מקום ליקיריכם. אם איבדתם בני משפחה יקרים, נדע לאפשר את המקום המכבד למי שיקר לכם ואיננו.

חגיגה חלומית

חלק מההגשמה הוא להגשים את החלום של החוגגים. אם הארגון רוצה שתהיה חוויה מיוחדת לעובדים בואו נצא לטיול ג'יפם בטבע או שנישן באוהלים כמו בתנועת הנוער. ילד בר המצווה שלכם אוהב גלישה, בואו ניקח את החלום ונחבר אותו לכל המשפחה ונחגוג אירוע בים שיש בו תחרויות מדליקות. אוהבים טיולים? בואו נצא מהקונספט של אולם ודיג'יי ונצא לטיול מקסים עם בישול בטבע. לא תשכחו את החוויה המשותפת הזו.

עץ שורשים

כמה נפלא ומרגש יהיה שבאירוע הקרוב יקבלו הילדים את עץ השורשים המשפחתי ,אם זה ארגון חשוב לחבר את העובדים החדשים לשורשים ולסיפורי ההקמה . כל הסיפורים שעוברים לאורך הדורות, תמונות היסטוריות וציוני דרך חשובים. נכין לדור הצעיר מצגת וסרטון עכשווי לחבר אותם לשורש המשפחתי או הארגוני . זו מתנה שתלווה אותם שנים ותחזק את החיבור והשייכות.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן